Tworzenie stron internetowych jest dla nas pasją, każdy nowy projekt daje nam szansę spełniać się w tym co robimy. Jesteśmy zawodowym zespołem informatyków, swoje lata praktyk przekładamy na ogromne doświadczenie z którym śmiało wychodzimy na przeciw wymaganiom naszych klientom. W Avoti starannie wykonujemy powierzone zadania, co przekłada się na dopracowywanie wszelkich szczegółów do perfekcji. Podczas naszych prac mieliśmy przyjemność nabyć doświadczenie tworzenia stron oraz obsługi firm z takich branż jak wyższe szkolnictwo, instytuty naukowe czy branże muzyczną lub drukarską. Każdy projekt jest inny, co też nauczyło nas odpowiednio elastycznego podejścia do klienta.

Podejmujemy długookresowe współprace z naszymi klientami, częstokroć prowadzimy pomagamy im od samego początku. Dbam o wizerunek każdej firmy i kompleksowo zajmuje się jej marketingiem

Przeczytaj, dlaczego powinniśmy pomóc Ci zaistnieć w sieci

 Jesteśmy składem kompletnym

Nasze doświadczenie bazuje na latach praktyki, wiemy jak wypromować biznes w sieci, wiemy jak przykuć uwagę klienta. 

  Wiesz za co płacisz

Za jasno ustalone założenia strony dostajesz konkretną cenę. Przed wyceną poznaje Twoje oczekiwania wobec strony, przez co jesteśym w stanie precyzyjnie określić koszt stworzenia witryny oraz ew. dalszej współpracy.

 Możesz na nas zawsze liczyć

Nasze doświadczenie bazuje na latach praktyki, wiemy jak wypromować biznes w sieci, wiemy jak przykuć uwagę klienta. Oferujemy pomoc, doradztwo i wsparcie techniczne tak abyś był jak najbardziej zadowolony ze swojej strony.

 Jesteśmy dyspozycyjny

Jesteśmy 7 dni w tygodniu do Twojej dyspozycji, odpowiemy na Twoje wezwanie nawet w niedziele popołudniu

 Atrakcyjne ceny

Nie mam na utrzymaniu sztabu specjalistów, sam zajmuje się projektami od A do Z. Właśnie dzięki temu, takich cen nie zaproponuje Ci żadna konkurencja!

 Płacisz za efekt!

Nie ma potrzeby przedpłacać. Za całkowity efekt mojej pracy płacisz dopiero po wystawieniu faktury!

 Pamiętamy, że Twoja strona ma przynosić profity

Strona internetowa musi generować zysk! Nie zapominamy nigdy o tym! Wiemy jak dotrzeć do klienta i sukcesywnie wdrążamy wszelkie potrzebne do Tego schematy!